Logo Gmina Radków

News

News zdjęcie id 269

„Z babcią i dziadkiem jest sielsko i anielsko”

27.02.2017

„Dumni z występów swoich wnucząt ...wzruszeni..
chowają po kieszeniach dzieci słodkości..
rozpieszczają i bawią się z wnukami do upadłego...babcia i dziadek
- wyjątkowi goście w naszym przedszkolu...wyjątkowy dzień...”

Każdego roku mamy zaszczyt zaprosić w nasze progi szanowne babciei dziadków, by uczcić ich święto. Wsparła nas Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Włoszczowy pod dyrygenturą wesołego Pana Michała Dudkiewicza. Przy jej dźwiękach wszyscy śpiewaliśmy
i podziwialiśmy zdolności muzykalnych ludzi. Oklaskom nie było końca. Przemysław Grzegorz Dudała – również uświetnił nam ten dzień wystawą swoich prac malarskich oraz pokazując wycinankę z papieru.  Kolejna wielką niespodzianką były występy wnucząt. Dzieci prezentowały talenty aktorskie na scenie w skeczu „Dentystyczna przygoda pewnej Baby Jagi”. Mówiły też wiersze, śpiewały piosenki. Tańczyły walczyka w parach. Publiczność była poruszona i rozradowana. Na koniec wszystkie babcie i dziadkowie otrzymali życzenia od wnuków oraz upominek, w postaci  „talerzyka słodkości”.

Patrząc na szczęście i dumę w oczach babć i dziadków można powiedzieć, że bardzo ważne są takie spotkania pokoleń i czas spędzony z dziećmi.

Dziękujemy Młodzieżowej Orkiestrze Dętej za przecudny koncert i Panu Michałowi  Dudkiewiczowi za wielkie serce dla naszego przedszkola. Dziękujemy Przemysławowi Grzegorzowi Dudale za wystawę swych prac. Dziękujemy Jolancie i Łukaszowi Lech za transport orkiestry. Dziękujemy mamom naszych dzieci, które pomagały przygotować tą uroczystość.

                                                                             Przedszkole Samorządowe w Radkowie

 

Wójt gminy zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.